Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andoidos telefonba alkalmazáso...

Andoidos telefonba alkalmazásokat hogy tudom pakolászni?

Figyelt kérdés
Igen. Egy napja van androidos telóm. Tehát lent a telefon névjegyzék..."Alk.-ok"-ban hogy tudom pakolászni az alkalmazásokat, kitölteni a lyukakat""?

2014. szept. 7. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
??
2014. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Benne vagy az alkalmazásokba és pl a fényképező és a facebook között egy lyuk van ahova befér pont egy alkalmazás. Oda hogy tudok alkalmazást beszúrni?
2014. szept. 7. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azthiszem megvan mire gondolsz. Lépj be a főmenübe (alul középütt) majd a hozzáadni kívánt alkalmazáson tartsd rajta az ujjad. Rövid idő múlva "lebegni" fog az alkalmazás és oda tudod húzni ahová szeretnéd. Ugyanígy áthelyezhetők azok az alkalmazások, amelyek már ott vannak. Ha egy alkalmazást ráhúzol egy másikra, mappát hozhatsz létre.
2014. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közbe megtaláltam magamtól is:D Nagyon szépen köszönöm:D
2014. szept. 7. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz sokat szívni, akkor keresd meg a neten a telefon használati utasítását. Ne azt ami 6-8 oldal, hanem ami teljes és legalább 1x olvasd el.
2014. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges egy nap alatt megtanultam a nagy részét tapasztalatból. Mondjuk nem sűrűn teszem le a telefont:'D
2014. szept. 9. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!