Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szól tisztán a...

Miért nem szól tisztán a fülhalgató?

Figyelt kérdés
1 ergo smart tab 3 g tlefonom van és akármien fülest póbáltam ki vele mind recseget és nem volt elegendö basszus benne mi lehet a gond?

2014. szept. 8. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy mindegyik füles gagyi?

Vagy ha olyan a zenelejátszód hogy effekteket lehet állítani (sok telon nem lehet) akkor nincs elálítva?

Vagy ha valamilyen zenelejátszó levan töltve és azon elállitva?

Nekem is szarul szól a telom alap zene lejátszóval.

Letöltöttem egy zenelejátszót és beállítottam + Hamis Beats füles (nem villogásra) De veri az eredeti Maxelleket is.

És nekem igy jól szól.

2014. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Nem lehet hogy mindegyik füles gagyi?"


Könnyen lehet, főleg a "telefon" típusát látva... Kínai szaroknál bármi megtörténhet.


"Hamis Beats füles (nem villogásra)"

Akkor mire? No nem mintha a bítsz nem lenne alapból is hígfos...


"veri az eredeti Maxelleket is. "

Azokat nem nehéz. Majd akkor szólj, ha valami normális zajkeltőt akár csak megközelít hangzásban... (Nem, nem fog.)

2014. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Képzeld nem villogásra.

Akkor nem irtam volna oda hogy hamis, ha "menő" szeretnék lenni nem?

Akkor irhattam volna h iPhonom van eredeti beatsel, de nem irtam mert egyrészt nemigaz, másrészt meg nemvagyok menősködős tipus.

És azért azvan mert 2000ftért hozzátudok jutni, nekem megfelel úgy ahogy szól.

Meg ahoz képest hogy hamis fél éve megvan de semmi baja, pedig nemkimélem.

2014. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!