Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most érkezett meg az Xperia...

Most érkezett meg az Xperia z2, meddig töltsem?

Figyelt kérdés
Szóval az első töltési idő az mennyi?

2014. szept. 9. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg azt nem írja a feloldóképernyőn: feltöltve vagy azt hogy 100%
2014. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...és mennyire számít a 12-16 órás töltés?
2014. szept. 9. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire.
2014. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
9mm te mindig negatív kommenteket írsz neked nem hiszek. :)
2014. szept. 9. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig igaza van :D

Megpróbálod bekapcsolni, ha nem megy felrakod tölteni, és egy fél-egész óra után megint megpróbálod, akkor utána már töltheted teljesen.

Én is így csináltam(eddig csak Z1-ig jutottam :D). Nem kell neki különösebb figyelmet szentelni, úgy töltsd ahogy az eddigieket :D

Egyedül arra figyelj, hogy ne hagyd teljesem lemerülni, mert azt nem szereti (persze ez ellen van beépített mechanizmus az aksiban - bla bla sutame sok a szöveg). Szóval nem kell miatta aggódnod :D Túltölteni sem lehet, mert ha kész, egyszerűen nem tölt tovább.

2014. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Én mindig igazat írok...

Ha hiszed ha nem nem számit meddig van töltőn ,mert amikor feltöltődik onnantól szétkapcsol és "csepegteti" bele az áramot.

2014. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi skacok! :D
2014. szept. 9. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Első töltésnél legalább 8, de inkább 12 órát töltsd, a többinél már elég addig, amíg ki nem jelzi, hogy kész!
2014. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Már több mint 10 éve nem kell semmit csinálni az aksikkal.Bekapcsolod a telódat,meglátod mennyi van benne,ha van benne akkor használod addig amíg nem kér enni,majd felrakod és tetszés szerint leveszed.Továbbá akkor rakod fel és annyi időre amennyire szeretnéd.100% elérése után már úgyis csak feleslegesen zabálja az áramot mivel olyan védőcuccok vannak az aksiba beépítve ami leállítja a töltést 100% elérése után.Egyre figyelj csak hogy ne hagyd 0-ra merülni.Az ugyanis károsítja.
2014. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9mm:

"Én mindig igazat írok"

LOL... Az év vicce!!!!!

Ezen jót nevettem!

2014. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!