Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől ennyire lassú a mobilom?...

Mitől ennyire lassú a mobilom? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Samsung Galaxy Minim. Tudom, hogy gyenge és régi, mégis nagyon jól működött. Kb 1 hónapja baromira belassult. Sosem volt megütődve, semmi ilyen probléma nem volt vele. Ha kikapcsolom, az 1 kicsit megoldja a problémát, de pár perc és megint belassul.

Ha játszok vele 2-3 perce,t utána kilépek (ha kitudok), megnézegetném a képeket a mobilon és 2 perc mire bejön...

Reset-eltem már, minden hulladékot leszedtem róla.

Lehet, hogy az aksi rossz?


2014. szept. 10. 16:47
 1/2 Justice97 válasza:

Ott nem az aksival van a probléma.

Vagy rákeveredett valami vírus vagy csak egyszerüen nem birja azokat a játékokat amik rajta vannak.

Azt javaslom hogy állitsd vissza a gyári beállitásokat.

2014. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ezelőtt 1hónapja járt el felette az idő.

Most veszel ujjonan egyet, 2év mulva elbaszódik lassul stb...feljösz gyk.ra és kiirod hogy

Eddig 2évig jó volt de 1hete bellasult.

Egyszer mindeggyik tönkre megy.

Elkell fogadnod :)

2014. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!