Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez a borzasztóan...

Rabadon kérdése:

Mitől lehet ez a borzasztóan feltűnő teljesítménycsökkenés az Xperia Z készülékemen?

Figyelt kérdés
A mobil telefon nyár elején lett vásárolva,tehát nem egy régi darab. A készüléken elérhetősége óta KitKat(4.4.2) fut. A teljesítményzuhanás 1 hete van kereken jelen. Memóriám csupán 47-63%a foglalt tárhelyem van bőven csak az 57%a foglalt. Virus nincs a készüléken. A feloldókép akad ahogy a menü az ertesitősáv a billentyűzet és az alkalmazásokban is hatalmas teljesítményzuhanás van (kamera,játékok,böngésző).

2014. szept. 4. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Rebootot próbáltad? Ha utána is ilyen, akkor gondolkozz el rajta, hogy mit töltöttél le a teljesítménycsökkenés előtt közvetlenül.

Ha nem jutsz semmire így se, akkor gyári beállítások visszaállítását javaslom.

Ha utána is, akkor jöhet a ROM csere/szerviz.

2014. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rebootot próbáltam. Nem segített. Azóta sem javult a helyzet. Letölteni nem töltöttem le csak a Clash Of Clans-t de letöröltem mert azt hittem az a hiba. Köszönöm a két tipppet mindenképp kipróbálom! De remélem a romot nem kell majd lecseréljem.
2014. szept. 6. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Clean master?
2014. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van de nem segít.
2014. szept. 7. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A clean master-t szerintem töröld nyugodtan, attól csak jobb lesz...
2014. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Emberek...röhejes...de megvan oldva a probléma. Belenéztem egy appal a telőba. És a lefrissített FACEBOOK APP húzta le a processzorom több mint 40%-át és fűtötte túl állandóan. Valamint elevett több mint 250mega ramot. Kész vicc az egész. Mostmár valamivel kellemesebb a telefon..de még mindig melegszik és valami erősen húzza a vasat. Clean mastert letöröltem...akkor marad a factoryreset? :S
2014. szept. 8. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Azóta jött már ki 4.4.4, az jobb, mivel a Google Service, stb. is vacakol a 4.4.2-vel. (Sokak szerint a 4.3 jobb a Z-vel)


[link]

2014. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!