Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinttek miért jó hogy...

Szerinttek miért jó hogy nincs 32gb-os iPhone 6 modell?

Figyelt kérdés
Milyen oka lehet ennek, vagy a 16gb-os van csak azért hogy elérhetőbbé tegyék?

2014. szept. 10. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
kb 1 dollárt módosít az árán előállításnál ekkora tételben ez a memória különbség. Apple régóta pofátlanul használja a pár gigabyte különbséget 100 dolláros árlépcsők képzésére.
2014. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szvsz 2014ben 16 giga memóriával eladni egy 250-300ezer forintos telefont simán patkány dolog. Gyakorlatilag szemét áron lehet vásárolni a memóriát, de persze bővítési lehetőség minek.

Mondjuk pont az iphone az, ahol nagyon nem rakják tele az emberek soha, mert nincs meg a lehetőséged, hogy rádobod az 1080p mkv-t, nézed a buszon feléig, majd folytatod otthon.

2014. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah, ez is csak egy szemét húzás, mint tavaly az 5C. én azért cseréltem le az iPhone-om, mert 16 giga kevés volt, 32 gigásból meg kénytelen voltam egy olcsóbb alternatívát venni...ez is ilyen tök ideális szerintem, hogy illik már ennyi pénzért 32 gigásat venni...nekem a 64 gigás semmiképp nem kellene...de köteleznek rá, hogy vagy ezt megveszed, vagy szenvedsz 16 gigán. legalábbis ezt sugallja ez a marketingmodell, és sokszor be is jön, mert tényleg addig gondolkozol, hogy megveszed a 64 gigásat, ha épp vásárláson gondolkodsz.
2014. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én biztos a 64 gigása venném mert ki tudja mikor kell egy kis plussz memória de sztem inkább a 16osat kellet volna megszünttni hogy anno bölcsen megszüntették a 8gbosat
2014. szept. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!