Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanád? Acer...

Melyiket választanád? Acer Liquid Z4 Samsung Galaxy Ace 3 Sony Xperia M

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 22:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
... és miért? pro és kontra :)Nem adatokra vagyok kíváncsi, hanem tapasztalatokra!
2014. szept. 10. 22:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Sony. Az Acer fapados, a Samu meg fröccsentet hulladék a laggolo touchwiz-el
2014. szept. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem és köszi.

De miből állapítottad meg ezeket pl. hogy fapados Acer, nem jó?

2014. szept. 11. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Rosszanak nem rossz, de nem nagy szám
2014. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Árkategóriám sajnos lejjebb csúszott így Samsung ki van lőve.

Acer felé húzok... Rossz döntés lenne?

2014. szept. 11. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább xperia.
2014. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sony Xperia M! Nekem olyan van, nagyon gyors, teljesen korrekt telefon, nincs vele semmi bajom. Tudom ajánlani :). Samsunggal nem fogsz jól járni, ha csak nem akarsz fél év múlva új telefont venni. Tapasztalatból mondom, az előző samsungom használhatatlan volt, állandóan lefagyott, magától kikapcsolt, 1 óra alatt lemerült (ha nem használtam! Használat közben kb 20 percet bírt), hiába vettem új akkumulátort. Az Acert nem ismerem.
2014. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sony Xperia M lett :)
2014. szept. 25. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahány válasz, annyi tapasztalat. Nekem az Xperia M1-ről lesújtóak a tapasztalataim. Sőt, igazából a Sony több típusáról is. Ez nagyon sok tényező függvénye. Akinek nem volt vele baja, érthetően jókat mond róla. Akinek volt, az pedig nem dicséri agyon. ÉS ugyanez elmondható gyakorlatilag az összes gyártó készülékeiről. Sok sikert kívánok neked, bízom abban, hogy szerencsésebb leszel, mint én. Én az Acer-t választottam most. Nem heti rendszerességgel szórják ki az egy kaptafára megjelenő, jóformán csak típusszámban és pár jelentéktelen tulajdonságban eltérő készülékeiket, ez némiképp azzal a reménnyel kecsegtet, hogy talán jobban átgondolt modellt tettek le az asztalra.
2014. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 paradicsom31 ***** válasza:
A Samsung és a Sony is rossz, többen is mondták már nekem. Nekem Acer van, és nagyon szeretem, örülök, hogy ezt vettem meg.
2014. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!