Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes megvenni?...

Melyiket érdemes megvenni? HTC One M8, vagy LG G3? Esetleg érdemes megvárni a Samsung galaxy note 4et, vagy a huawei ascend Mate 7-et?

Figyelt kérdés
A htc one-t szinte minden külföldi mobilos blog a világ legjobb telefonjaként említi, de nekem azert vannak kétségeim. Külseje viszont kifogástalan. A g3 es a. Öten 4 is jónak ígérkezik, de a huawei dizájnja jobban tetszik. Melyiket választanátok?

2014. szept. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az LG-t.
2014. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemsokára jön az új almamamobil, várd meg azt, ilyen sz.rokat ne vegyél.
2014. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alapján amit eddig tudunk a béna almafonodról, kb. a Nexus 4-gyel van egy szinten, nem a kérdésben említett telefonokkal.
2014. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sz*r iPhone-t biztos nem veszek a mostanit is b*sznám már ki a p*csába...
2014. szept. 10. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tedd meg csak a SIM kártyát vedd ki belőle :-)
2014. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyikkel se jársz rosszul!
2014. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a HTC-vel.
2014. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kismutyesz_ ***** válasza:
LG G3 tulajként mondom, hogy én nem bántam meg mikor megvette a G3-mat. Döbbenet, hogy milyen a felhasználói élmény. 2 gyenge pontja van, az a vízállóság hiánya, és a könnyű törés. Utóbbit ki lehet küszöbölni tokkal.
2014. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!