Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet venni úgy feltöltőkártyá...

Lehet venni úgy feltöltőkártyás 3G mobil internetet mint ahogy telefonhoz feltöltős sim kártyát?

Figyelt kérdés

Most veszek tabletet és kábé 2-4 hétre szükségem lenne mobil netre, de tovább nem, s ezért szeretnék (ha van ilyen) olyan feltöltő kártyás mobilnetet, amit megveszek, feltöltök és használom míg le nem jár. Van ilyen? Mert konkrétan ilyet nem találtam, vagy csak én nem tudom értelmezni azt, ahogy megfogalmazzák.

Ha van, tudnátok ajánlani? Köszi.



2014. szept. 10. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Van már SIM kártyád?

Ha van, akkor csak menj fel a szolgáltatód honlapjára, és neten lehet megrendelni (lemondani is) mobilnet szolgáltatást.


Ha nincs SIM-ed, vegyél (bármilyet) egyet, aztán szintén a neten felmész a szogáltatód honlapjára és rendelsz mobilnetet.

2014. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!