Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám meg hogy egy...

Dobaijus kérdése:

Hogyan tudnám meg hogy egy iPhone 4s eredeti?

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat elore is
2014. szept. 10. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be a szaküzletbe, vagy legalább egy GSM-boltba, és ott megnézik neked.
2014. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Come back ***** válasza:
2014. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha nem nagyon használtál eddig iphone-t akkor inkább kérj segítséget pld boltban ahogy fent is írták.


Személyes tapasztalat iphone 4 és clone terén:

Kívülről 99% ban megegyezett, feliratok szerintem még az anyag használat sem tűnt sokkal rosszabbnak stb stb

1 bibi volt az eredetin vagy a clone on volt egy fém gyűrű a kamera lencséje körül ami a másikról hiányzott (vagy 4 éve volt szal nem emlékszem)

Bekapcsolásnál már látszott hogy a felbontás nem az igazi és a alkalmazás neveknél is voltak eltérések, az oprendszer sem volt olyan gördülékeny, emlékeim szerint még valami appstore nevü cucc is volt rajta, persze ha elindította az ember akkor már előjött a bukta.

Szóval óvatosan, mondom ezt úgy hogy tényleg egymás mellett volt a két telefon, x éve használtam iphonet szóval észre vettem a különbségeket, de szerintem egy tök laikus 0km es iphone használót, palira lehetett volna venni vele (csak ne nézegesse fél óráig)

2014. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak siman csatlakoztasd egy pc-hez, ha megnyílik az iTunes (vagy írja, hogy töltsd le) akkor az bizony eredeti. Ezt szerencsére sehogy se lehet leutánozni, hamisítani.
2014. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat sikerult eredetit vennem :D
2014. szept. 13. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!