Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-t miért tarják divat...

IPhone-t miért tarják divat telefonnak?

Figyelt kérdés

Nem értem, ugyebár ha valami divatos abból sok embernek van, de én megyek az utcán és inkább sony,meg samsungokat látok. Samsugot a legtöbbet,és az iPhone-t tartják divat telefonnak, de miért?

Azért mert drága? ez hülyeség, Ennyi erővel a Lamborghini is divat kocsi, mert drága??



2014. szept. 11. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha te eltakarodnál, annak többen örülnének!!!

Ugye?

2014. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mondtam, olyanokat írj, ami MINDENKINEK megfelelő...nekem kicsi a kezem, nem kell nagy telefon...kamera is annak a kezében a jó, aki ért hozzá...aki nem ért hozzá, azon egy profi DSLR gép sem fog segíteni :D a testreszabhatóság egy félválasz, én használni veszem a telefont, nem arra, hogy hetente cseréljem le az egész launchert, vagy mondjuk csak simán a widgeteket. ezek csak ilyen kétségbeesett rámondások...mittudomén, tovább bírná 1 töltéssel, vagy olcsóbb lenne vele telefonálni...na akkor tudna esetleg többet...de ez nem így van...szóval csiszold még ezt a "többet tud" dolgodat...
2014. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tehát neked megfelel az, amit egy iPhone 5S nyújt?
2014. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
még az is, amit egy 5 nyújt. ettől függetlenül nem iPhone-t használok, de ameddig az volt, mindenem meg volt, amire szükségem van.
2014. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De ha megfelel egy iPhone 5 akkor miért nem veszel egy Xperia P-t? Az is ugyanannyit tud.
2014. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mert nekem iOS kell...kellene most is, de ezzel a retek wp-vel szenvedek, androidra meg inkább rá sem nézek. az ember előbb eldönti, mik az igényei, aztán erre a számára legmegfelelőbb op. rendszert kiválasztja. én már kipróbáltam mind a 3 nagy platformot, nekem iOS jött be.
2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%
Erről megvan a véleményem, de én nem a 37%-os csingcsungmániás, hogy ezért elítéljelek. :-)
2014. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!