Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. mi baj lehet a...

S. O. S. mi baj lehet a telefonommal? Samsung Galaxy Ace nem kapcsolódik be

Figyelt kérdés
2-3 nappal ezelőtt hirtelen nagyon gyorsan lemerült az aksi, mikor meg tegnap feltöltöttem ma reggelre megint lemerült teljesen pedig éjszaka hozzá se ért senki...akkor még olyan baja volt hogy fagyogatott le sokat, írni néha nem tudtam vele, csak írtam, volna be a betűket de azok néha nem jelentek meg...most meg töltőn is van de hiába, a Samsung feliratig bekapcsol, majd újra de sose jut el oda hogy teljesen bekapcsoljon...rohadt ideges vagyok, mi lehet a baja? Ma már nem viszem szervízbe , remélem csak max aksi csere, mert ha drágább lesz a javíttatás 5000nél akkor kidobom. Olyat senki ne írjon h vegyek helyette másikat mert NEM TUDOK ÉS SZERETEM EZT A TELEFONT, NEM KELL MÁSIK.
2014. szept. 11. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Googleban keress rá, hogy kell odinnal újra rakni a szoftvert.
2014. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy mivel? Sajnos én nem értek az ilyenekhez, és egyébként, ha be sem tudom kapcsolni rendesen frissíteni hogy tudnám? Nem akarom még jobban elrontani
2014. szept. 11. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi baja lehet?

1. Samsung

2. TouchWiz

Röviden ennyi!

2014. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sonyhoz többször írhattál volna ilyen frappánsat. :)
2014. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rád és 28%-os elvtársra senki sem kíváncsi. Negatívkottak itt állandóan. Eltakarodhatnál már innen örökre!!!
2014. szept. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És rád?
2014. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szervízbe vittem pénteken, azt mondták vírusos, és h majd hétfőre-keddre kész lesz.. ma kedd, de nem lett kész... ez érdekes...
2014. szept. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!