Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy ipad vagy egy...

Szerintetek egy ipad vagy egy androidos tablet jobb tanulásra?

Figyelt kérdés

Most a telefonomról tanulogatok (már amennyire lehet 3,7-es kijelzőn)kiegészítve füzetekkel meg tankönyvel.És ekég jónak tűnik csak ekkora kijelzőn nehéz.


Godnoltam veszek valami nagyobb képernyős készüléket amin tudok tanulni mert sokkal egyszerűbb mint mindenhova magammal hordozni a sok tankönyvet,füzetet.


Szerintetek főleg erre célra melyik eszköz a jobb?Egy ipad vagy egy androidos táblagép?És tudnátok ilyen ,,tanulós" alkalmazásokat mondani? (Én most az evernote-ot,szókártyákat,órarendet és periódusos rendszert használok.)



2014. szept. 11. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ipad a legjobb tablet. Abból is az Air nekem is olyan van mindenre jo.
2014. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"jó mert nekem is olyan van" :)
2014. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor én máshogy közelítem meg. most van iPad2-esem, előtte volt egy első generációs Nexus 7-esem...és nekem is jobbnak tűnik az iPad. mondjuk ha valakinek tökmind1, akkor jó egy androidos is, tegyük fel arra, hogy rárakj egy pdf-et...ha már úgy mindenesre vennénk egy tabletet, akkor az iPad a jobb választás szerintem.
2014. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is iPad, a méretet mindenképp gondold meg, hogy ha viszed magaddal mindenhova, akkor lehet, hogy jobb a mini.
2014. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ipad jo és erös de ha leakarsz tölteni könyveket akor nem ajánlom mert az ios mindenért pénzt kér.
2014. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nexus 7 2013
2014. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!