Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes-e t-mobilo...

Szerintetek érdemes-e t-mobilos előfizetésnél (havi 500mb-1gb mobilnettel) 4g/LTE képes telefont választani? Vagy ennyi mobilnetre elég a 3g/hsdpa is.

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Z2-t vettem 2 éves hűségre 11.000 forintot fizetek havonta 1 gigás nettel.

Szerintem megérte.

2014. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazabol arra gondoltam, hogy 500mb netet erdemes-e lte-vel "meghajtani" - ez a net ugysem eleg hd videok streamelesehez, tehat maradna a "normal" mobilnet hasznalata. arra meg eleg lenne a 3g/hsdpa.. nem? :) azert koszi!
2014. szept. 12. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne a felhasználható adatforgalomtól függővé tenni a sebességedet?
2014. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
500mb-os havi kerettel talan nincs ertelme az LTE-nek, mert az 500mega lenyegeben elmegy hirolvasasra, emailezesre, akar facebook, akar barmilyen kozossegi appokra, minimalis youtube-ra. az lte-nek talan ott van ertelme, ha hd videokat nezel, meg ilyesmik. rosszul gondolom?
2014. szept. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!