Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s telefont érdemes...

Iphone 4s telefont érdemes frissíteni IOS 7-re IOS 6-ról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van olyan "fícsöre"az iOS7-nek, ami nélkül nem tudsz élni, akkor frissítsd. Nem lesz olyan gyors, mint a 6-os, de még teljesen rendben lesz, nem akadozik, a programok gyorsan indulnak és jól működnek rajta. Ja, és bírod a "flat" design-t, és a szokatlan színvilágot. Nekem furcsa volt, meg lehet szokni, és meg lehet szeretni is. Én úgy döntöttem, hogy ezzel nem foglalkozom, a programokat használom, és nem az ikonokban gyönyörködöm.. :-)


Azt is érdemes szem előtt tartani, hogy ha úgy döntesz, hogy frissíted, 17-től (ha jól emlékszem) már nem tudsz iOS7-re frissíteni, csak 8-ra.

2014. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor érdemes ha van más apple cuccod, vagy osx-es imac, macbook, ha nincs akkor mind1 melyik ios-t használod, úgy se használod ki
2014. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!