Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek hogy tetszik az iPhone...

Nektek hogy tetszik az iPhone 6 illetve az iPhone 6 Plus?

Figyelt kérdés
Itt a dizájnra gondolok hogy mennyire jön be az embereknek, és szerintetek melyik a szebb 4.7"-os vagy az 5.5"-os? Szerintem a 4.7"-os mert már az 5.5"-os tulságosan nagy! Ti melyiket vennétek ha ezek között kellene választani? Várom válaszotokat! :)

#Apple #iPhone #szifon #Handras #iPhone 6 #iPhone Hungary #Magyar iPhone Közösség #iOSBlog
2014. szept. 12. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%

Komolyan mondom, nevetséges, hogy úgy irányítják az embereket, akár csak a birkákat. Egy alma logóval!

A sok rajongó, meg a több százezres telefon... Van az alkoholizmus, ez appleizmus. Hányingerem van az ilyenektől.

Pontozzatok le, ha jobban érzitek magatokat, de ezt nem csak én látom így.

2014. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
#11., tipikus anti-Apple. :D Ha lenne pénzed rá, megváltozna a véleményed.
2014. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
19%

olyan mint egy samsung kinézetre. a plus túl nagy, nincs a külsejében semmi eredeti. én csak ennyiről tudok véleményt mondani, nem tudom,hogy milyen szoftverújításai vannak.

A legszebb telefon eddig amit kitalálhattak az az Iphone 5S asztroszürke, gondoltam csinosítják egy kicsit...

de nem így lett. majd utánanézek a tudásának és ha jobb akkor elképzelhető,hogy megveszem, de ha nem különösebben akkor egy samsung-apple-t nem veszek... nem szeretem a samsungot.

2014. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az iphone 6 lett az eddigi legjobb iphone, nagyon bejön ez a kézbe simuló dizájn, meg végre emberi méretű lett a kijelző, majd ha lejjebb megy az ára egy év múlva talán be is ruházok rá

Akik fikázzák a nagyobb kijelzőt, régen én is így voltam vele, most egy 5colos s4-em van, és a büdös életbe nem váltanék vissza egy kis 4 colos szarra, nem is értem hogy voltam képes használni előtte:D

2014. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!