Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fun Aranytárskártya?

Fun Aranytárskártya?

Figyelt kérdés
T-Mobile, Fun csomag. Már egy jó ideje ez van nekem, minden számlát küldenek rendesen stb. 40 mega net, túlforgalmazás nélkül, és küldenek sms-t, ha elfogy. Azonban 2 napja érkezett meg a 40 mega és még mindig nagyon gyors a net! Sms sehol. Ezért bejelentkeztem a Telekom oldalára ahol most szemet szúrt egy dolog: aktuális havi forgalom, és ott egy összeg. Lehet, eddig is ott volt, csak én nem vettem észre. Minden számla rendesen fel van tüntetve, azt is kiírja, hogy elfogyott az adatforgalmam (bár sms-t továbbra se kaptam..), de nagyon aggaszt a dolog. Nem szeretnék sok ezres számlát csinálni, az ügyfélszolgálatot meg lehetetlen elérni. Valaki segítsen de gyorsan!

2014. szept. 12. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy csinálhatnál sok ezres számlát? A csomagban nincs túlforgalmazási díj.

Nem a te hibád, hogy sz*r a rendszer.

2014. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is idegesíteném magam, ha kaptam volna sms-t. De itt ez a cucc, a netem meg király gyors volt. Persze este az ügyfélszolgálat elérhetetlen, szóval holnap még lesz egy utam a T-Mobileba. Azért köszönöm a választ.
2014. szept. 12. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Istenem.

Be ne menj már.

Milliószor előfordul, hogy nem működik a lassítás náluk.

Ajánlom prohardver.hu-n a telekom topicot.

2014. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!