Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok mentést készíteni...

Hogy tudok mentést készíteni a Subway Surf -ről és a My Talking Tom -ról, hogy később akár egy másik készülékről ugyanonnan tudjam folytatni, ahol abbahagytam?

Figyelt kérdés
Tehát nem szeretném, ha elvesznének az adatok meg a cuccok, amit a játékban összeszedtem és ne kelljen előröl kezdeni az egészet.

2014. szept. 12. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rootold a telefonod és használd a Titanium Backup alkalmazást, azzal tudod ezt csinálni.

Tudtommal root nélkül nem lehet teljesen lementeni egy alkalmazást.

2014. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aha, köszi.

És rootolás után elveszik a garancia?

Egyik helyen azt írjá, hogy igen, egyszer meg azt, hogy nem...

És hogy kell egyáltalán rootolni?

2014. szept. 13. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, elveszik, de ha kéne, akkor egy gombnyomással tudsz unrootolni...

És minden telefonnál máshogy van, nézz utána.

2014. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Megfogod szépen az USB-t és rácsatizod a telefonodat a gépre majd megnyitod ott találsz majd egy Android nevű mappát amit szépen megnyitsz majd a "data" mappában találsz a játék nevével kapcsolatos mappát (com.xy) azt megfogod és ráteszed a gépedre és majd ha a másik telefonra akarod rakni akkor úgyanúgy felteszed gépre a telót megnyitod az Android nevű mappát és bemásolod a data mappába az adott játék com-os mappáját.
2014. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

És ez biztos, hogy működik?

Miután ráhúztam az új telefonra nem kell újra letölteni a játékot?

2014. szept. 13. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Amit most leírtak, az a primitív módszer.

Így nem biztos, hogy minden lementődik amit akarsz, és DE, újra le kell majd szedned a játékot.

A legjobb Titaniummal....

2014. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És semmilyen rootolás nélküli módszer sincs, amivel biztos, hogy le lesz minden mentve? :/
2014. szept. 13. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs, mert a játéknak vannak olyan fájljai, amikhez root nélkül nem tudsz hozzáférni--->nem tudod lementeni őket.
2014. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor megpróbálom rootolni, ha utána lehet unrootolni...
2014. szept. 14. 11:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. szept. 14. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!