Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c 8gb-ban sok helyet...

Iphone 5c 8gb-ban sok helyet foglal az operációs rendszer?

Figyelt kérdés
Mennyi a fennmaradó hely? Zenehallgatás, játék, fb... manapság általánosnak mondható dolgokra kéne. Elég a 8gb? Vagy megéri a 16gb-osat megvenni?

2014. szept. 12. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
IPSW 1.3 gigás, tehát kb ennyit foglal az eszközön is. Elég lehet 8 giga is, de ha sok albumot akarsz egyszerre a telefonra tenni, vagy sok képet/videót, játékokat, akkor biztosan nem lesz az.
2014. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki magából indul ki, én legalább a 16 gigabájtos modellt ajánlanám. Eleinte nekem is elég volt a 8, aztán elkezdett bővülni a zenekönyvtáram. Ma ott tartok, hogy 32 sem elég, ami azért elég nagy szó. Persze ez a fejlődés lassú, szóval nem kell aggódnod amiatt, hogy 8ról 32re kelljen egyből váltani. 2-3 évig szerintem kiszolgál az a 8-16 giga amit választasz(még mindig az utóbbit javaslom)
2014. szept. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, nekem 16 GB-os az iPhone-om és még néha azt is kevésnek érzem, szóval inkább a több memóriával rendelkezőt javasolnám.
2014. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megéri a 16gb-os mert a 8gb-ból kb 6gb elérhető csak amit elég hamar tele lehet pakolni alkalmazásokkal is és akkor még egy zene sincs rajta,úgyhogy mindenképpen a 16gbosat jánlom.
2014. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!