Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik Oprendszer...

Szerintetek melyik Oprendszer a legjobb? iOS, Android, WP? És miért az ami?

Figyelt kérdés

Fejtsétek ki bőven!

Erre kiváncsi vagyok!



2014. aug. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Android.

Most lehet meg leszek kövezve de a WP és az IOS nekem nem jön be.

Az Android faszán testreszabható, sok ingyen alkalmazás van rá, és erős telefonon egyátalán nem laggol.

Az IOS és a WP túl korlátolt nekem és valamennyi alkalmazás rájuk is letölthető, de pénzért.

Mióta az Iphone divattelefon és emiatt qrva drága nekem egyátalán nem jön be, sőt szerintem kifejezetten rossz.

A WP pedig szimplán nem tetszik, pedig ha nyitottabb lenne az sem lenne olyan rossz.

De én maradok a Sony Xperia Z2-nél és kész.

És most le lehet szavazni.

2014. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Android. Mert erre van a legtöbb alkalmazás, és ez a legjobban testreszabható. Ezért is ezt használják a legtöbben.
2014. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem WP 8.1 van

próbáltam Androidot, de nem jött be ( mondjuk nem über teló volt és csinált furcsaságokat ) direkt windowsos telefont kerestem és azt is vettem (akkor még csak sima 8 volt).

Amúgy erre a kérdésre mindenki csak a saját véleményét tudja adni,ha az érdekel NEKED melyik a jobb, próbálgasd őket. Vagy fogalmazz úgy kérdést, hogy: a saját telefonjában ki mit szeret/utál? ebből már vonhatsz le következtetést.

2014. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

WP! Gyors, pontos, és igaz, higy nincs annyi ingyen alkalmazás rá, mint Androidra, de az áruházban minden szükséges dolog megtalálható.

Az ios szerintem kifejezetten rossz, attól még hogy drága, nem biztos, hogy minősége is van.

2017. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle attól függ. Ki kell próbálni, ha megveszed a legújabb iPhone-t akkor garantáltan legalább 5-6 évig semmi gondod nem lesz de cserébe elég zárt a rendszer de ha az nem zavar akkor teljesen jó. Veszel egy jó Androidos telót(Samsungokat felejtsük el valami miatt lassulnak), az jóval testre szabhatóbb sokkal több benne a funkció is több mindenre tudod használni is(feltéve ha nem átlag felhasználó vagy) de van egy olyan hátránya, hogy még mindig sokkal jobban lehet fertőzni meg legtöbb teló belassul egy idő után(legtöbb-höz egy év sem kell és már lassabb).
2017. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!