Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú a telefonom?

Miért lassú a telefonom?

Figyelt kérdés
Vadonatúj kb. egy hetes Samsung Galaxy Ace 2 telefonom nagyon lassú. Nem csak az internet lassú rajta, hanem maga az egész, mire feloldom az is rengeteg idő, állandóan lefagy. Nincs rajta sok alkalmazás, mint mondtam nemrég vettem újonnan. Mi lehet a baja, mit tudnék vele csinálni?

2014. szept. 13. 12:48
 1/8 Tengor ***** válasza:
Egy rossz alkalmazás már elég, hogy megakassza. Csinálj egy gyári visszaállítást!
2014. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Miért lassú?

1. Samsung

2. TouchWiz


ENNYI!!!!

2014. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyre sötétebb a gyerek.
2014. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy szar, ezzel a telefonnal semmit nem lehet csinálni, ez lassú lesz mindig. 1 évig szenvedtem vele, hál istennek földbebxsztam, és széttörött, azóta az átok megszűnt.


Tegyél rá custom Rom-ot, azzal talán megoldódik.


Ebben a fórumban mindent megtalálsz, jó magam is írtam jópár sort ebbe a fórumba.


[link]

2014. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szüleimnek erre a telefonra telt, nem fogok kérni tőlük most egy iphonet vagy egy jobb telefont, csak mert ez samsung és "szar" :)
2014. szept. 13. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam azt kedves kérdező, hogy iphone-t kell venni. Én csak elmondtam azt nekem a saját tapasztalatomból, hogy ez a teló egy szar, mivel kérdezted, hogy miért és a válasz az, hogy szar, ennél jobb jelzőt nem tudok rá mondani. Sajnálom.
2014. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
neked*
2014. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha nagyon azt akarod, hogy jó legyen, akkor a gyári 2.3.6-os repartos ROM-ot tedd rá, vagy tegyél rá egy CM 10.1-et, azzal 90%-ban stabil. Meg állítólag van rá valami TC CM11, azzal a legjobb, akkor már nem volt meg nekem, így saját tapasztalatot nem tudok mondai róla. Nézz körül a mobilarénás fórumon, amit linkeltem.
2014. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!