Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villog a Samsung galxy...

Csaba572 kérdése:

Miért villog a Samsung galxy note kijelzője?

Figyelt kérdés
épp a napokban cseréltem le a telefonom egy Samsung galaxy note-ra és azt a problémát tapasztaltam hogy időnként villog a képernyője...pontosabban olyat csinal hogy be sötétül a kijelző csak az értesítési panel vonalában nem tünik fel ez az elváltozás és ha elsötétül akkor egy pár perc hassználat után helyre áll minden csak még anyi hogy ugyanugy az értesitési panel vonalaban szép tiszta a kép máshol a kijelzőn meg aprón de kockás olyan mint ha csak az értesitési panel vonalában lenne meg az a felbontás ami meg is kell hogy legyen és máshol pedig mint ha kissebb lenne a felbontás es ezért kocskássabb a kép....valakinek valamilyen véleménye erről vagy valaki tapasztal e már ilyet es megoldotta e?köszi előre is a válaszokat!!!

2014. szept. 13. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Miért rossz?

1. Samsung

2. AMOLED


ENNYI!!!

2014. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Iq betyár!

Az imádott csingcsung meg sony telefonjaid nem tudnak elromolni?

Kedves kérdező most már tudod miért cserélték el veled a mobilt.

2014. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értelmesebb valaszokat vártam volna...különben tudom a super amolednek vannak jó és rossz oldalai is és azt is tudom hogy jobb kijelzök is vannak de arra vagyok kiványcsi hogy mitől lehet ez??!!
2014. szept. 13. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a super amoledtől nem sok jobb kijelző van,azzal nincs is gond.

Itt valószínű csak szimplán elromlott,ha gyári visszaállítás után se jön helyre.

2014. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na köszönöm végre egy normálisabb válasz egy normális embertől :) vissza állitottam és most még egyenlőre nem tapasztaltam a villogást de az az emlitett pixelesedés mág nem mult el..
2014. szept. 13. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig ez a csodás amoled hibája...simán beég...egy IPS ilyet nem csinál, ha már a super amoled a legjobb kijelző szerinted...:D
2014. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!