Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok belépni a microsoft...

Nem tudok belépni a microsoft fiókomba. Nokia lumia 520-am van és amikor leakarok tölteni valamit be kell írnom a jelszavat erre kiírja hogy gyanús jelenséget észleltek és le kell ellenőrizniük hogy én vagyok-e a fiók tulaja. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy citromail-os email cím van megadva és el kellene küldeniük rá egy biztonsági kódot de nem jön meg. A teleefonon pedig nem találom az alapértelmezések visszaállítását vagy valami ilyesmit.

2014. szept. 13. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

live.com oldalon bejelnetkezel a Ms-fiókoddal, és meg tudod változtatni, hogy sms-ben küldjék el a kódot (ami esetleg lehet a spam mappában is a levelezésedben).


alapértelmezések visszaállítása alatt mit értesz?!

2014. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem tudom átváltoztatni
2014. szept. 21. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!