Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyon aktiváljam T-mobil-os...

Hagyon aktiváljam T-mobil-os SIM kártyámat?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung Galaxy Pocket Neot és nem tudom hogyan kell aktiválni a kártyát.Felhívtam a 1777-es számot de nem találtam olyan lehetőséget hogy "aktiválás".Próbáltam online aktiválni de ott sem találtam aktiválási lehetőséget.
2014. szept. 13. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
"Hogyan" bocsánat hogy rosszul írtam.
2014. szept. 13. 15:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel a +36-30/633-6366-os számot.


A szolgáltatás rendelkezésre állási ideje a SIM kártyáról indított első hívás időpontjában kezdődik! Hívásod belföldről díjmentes, amelyet ügyintézőink munkanapokon a nap 24 órájában fogadnak.


Add meg ügyintézőnknek a szerződéskötéshez szükséges adatokat


Személyes adatok: személyazonosító okmányában szereplőkkel megegyezők; vagy egyéb adatok (pl. bejegyző végzésben, létesítő okiratban, nyilvántartásba vételről szóló végzésben szereplőkkel megegyezők).


Ezután SIM kártyáddal teljes körűen igénybe veheted Domino szolgáltatásunkat.


Az általad megadott névre és címre adategyeztető levelet postázunk, amelyben személyes kódot juttatunk el Neked.

2014. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!