Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a Nokia Lumia 900-as...

Mi a Nokia Lumia 900-as telefon jelenlegi ára?

Figyelt kérdés

Jó napot!

Azt szeretném megtudni, hogy a Nokia Lumia 900 nevű készülékemnek mi a jelenlegi ára? Különböző oldalakon rákerestem, de sajnos nem találtam választ, mert mindig azt írták ki, hogy anno mi volt az ára ennek a telefonnak. Ha valakinek esetleg ilyen telefonja, vagy ehhez közel álló készüléke van légyszíves segítsen, vagy legalább mondjon egy árat, hogy szerinte mennyit érhet!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szép napot!

:)



2014. szept. 13. 21:53
 1/3 Saavedro ***** válasza:
Kb. 20k, újszerű állapotban.
2014. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most készülök eladni a 800-asom, és én is hasonló árat lőttem be. 30 körül már találni 520-at, ami összehasonlíthatatlanul jobb ajánlat (kijelzőt leszámítva), mint akár a 900, akár a 800.

Apróhirdetési oldalakon (kedvencem a hardverapro.hu) keress rá az ajánlatokra, és nézd meg azt is, mióta árulja a portékáját az eladó. Hiába kér érte teszem azt 25-t, ha már fél éve árulja, nyilvánvaló, hogy ennyiért nem kelendő...

2014. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Rengeteget segítettetek!!

Szép estét!

:)

2014. szept. 13. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!