Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a Sony Xperia Z1...

Beázott a Sony Xperia Z1 telefonom mitévő legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kicsit langyos vízbe tettem a telefont félig, a speakeres része felől kint volt teljesen a vízből még a fotózó gomb is.. fedőlapokat 3 alkalommal ellenőriztem és jól lenyomkodtam. Mikor kivettem addig töröltem a telefon külsejét míg az száraz nem lett és mikor kinyitottam a fedőlapokat, kihúztam a sim-kártyát akkor nedves volt.. belefújtam és kicsi cseppek szöktek az arcomra.. mind a 3 fedőlap alól.. a lencsét fedő üveglap is teljesen párás volt.. viszont a telefon teljesen jól működött csak a lekapcsoló gomb csesződött el.. magától nyomogatta a gombot és rám nem hallgatott de ez helyrejött és fél óra múlva mikor néztem a képernyő be volt ázva.. majd ezután fél órára mikor lemerült és ráhelyeztem a töltőre nem indult el csak vibrált gyorsan hármat egymást után, gyorsan hajszárítóér mentem és fél órát szárítottam de azóta hiába tettem rá töltőre nem ment.. mit csináljak ? ha visszaküldöm a telefont érvényes lesz rá még a garancia ?

2014. szept. 14. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolódás. Tál rizsbe tedd bele holnapig. A rizs elvonja a nedvességet. Ha ez sem jön be, szerviz, vagy következő trükk....
2014. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben majd írok a fejleményekről !!! kösz
2014. szept. 14. 19:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvan! Több mint egy napja rizsában volt most kivehetem és próbáljam beüzemeltetni ??
2014. szept. 15. 20:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvolt.. bekapcsoltam és volt annyi időm hogy lementsem az adatokat majd töröljem de aztán kikapcsolt.. nem is próbálom meg bekapcsolni, már írtam a szerviznek remélem ott helyretudják hozni...
2014. szept. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!