Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DooGee Valencia DG800 megérí?...

DooGee Valencia DG800 megérí? (Kínából rendelve. )

Figyelt kérdés

Te bevállalnád?

28000 Ft lenne vám és áfa nélkül.



2014. szept. 14. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a tudással, ezért az árért ezt kapod.

Igen, meg, ha ezt a műszaki tudást akarod.


Arra ügyelj, hogy ahol veszed, ott fel legyen tüntetve, hogy mi szerepel a dobozban, mert jellemzően nem szoktak adni hozzá töltőt, csak egy USB-s adatkábelt.

Úgy látom, ehhez jár, töltő is. és európai, de azért nézz utána mikor rendeled.


Azért ha teheted, akkor ne Kínából! (Inkább Korea, ha teheted. Gari miatt.)


Mivel 3. ország, így az új vámtörvényt vedd figyelembe!

(~7000.-ft felett...(~most) +ÁFA, 27% +1500.- vámkezelési díj.)

Tehát: szerencsétlenebb esetben ~37000.- az ára. Így is ez érdekel?

2014. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

37000-ért ha jól tudom nincs ilyen tudású.

Az Xperia L-t néztem még ki, itthon láttam neten újonnan 38000, de nem tudom ha külföldről rendelném olcsóbban kijönnék-e.

2014. szept. 14. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
A valencia erősebb mint az l
2014. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Árukeresőn néztem én is, és van egy magyar bolt akik árulják. igaz 50k, de van rá 1 év gari és elvileg 8 napon belül szervizelik, ha baja van

ping digital

[link]

2014. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dodi1881 válasza:

Én kínából nem rendelném. Már 40 000-ért is lehet kapni magyar online boltokból. pl.


[link]



Bár lehet, hogy nem kapcsolnák le a telód a vámon külföldről rendelve, de garancia érvényesítés nehézkes szerintem, és ha nem megfelelő töltőt csomagolnak véletlenül hozzá, ami nem kompatibilis az itteni hálózattal, mire küldenek egy olyat ami jó. Ha meg lekapcsolják, akkor fizetheted a vámot és az áfát. Én ha rendelnék kínából, talán innen rendelnék doogee mobilt.


[link]

2014. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!