Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autósokat vagy kamionosokat...

Svecii kérdése:

Autósokat vagy kamionosokat keresek akik a leghamarabbi indulással mennek spanyolországba ( valencia, gandia ). Van köztetek aki tud ilyet? .

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 11:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én hétfőn indulok Madridba.
2014. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Miert akarsz autoval menni? Fapados repulojegyet mar olcson megkapsz es nem kell az autoban napokig utaznod furdes meg tisztalkodas nelkul! 2 es fel ora alatt ott vagy.
2014. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
gondolom ingyen akar utazni..
2014. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivel volt jegyem csak tegnap lekestem a gepet es ugrott az odautam.vissza 5.9.en repulok.es a mostani jaratokra 300 euro felett vannak a jegyek.
2014. aug. 23. 13:28
 5/15 A kérdező kommentje:
Es igen. Szeretnek ingyen utazni :) az utolso honapokban erre a kirandulasra gyujtottem es alkalmi munkak mellett nehez volt osszeszedni azt a penzt.
2014. aug. 23. 13:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem,senki sem fog elvinni a 2 szép szemedért addig.
2014. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
En azert remelem h vannak meg rendes emberek.meg sokan mar annak is orulnek h olyan hosszu utra nem kell egyedul menni es valakivel dumalhatnak ut kozbe. Forditott helyzetben en is megtennem h elviszek valakit...
2014. aug. 23. 13:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Igaz. Valaki nem autókázik Dél - Kelet Ázsia felé?


Ismerek 1-2 kamionost és eléggé fel lehet bosszantani őket, már azzal, ha zavarod a napi rutinban. Napi 8-12órát vezet, egy kicsit sem kíváncsi ismeretlen emberek történeteire.


Aki családi nyaralásra megy, az nem egy idegennel akar utazgatni.


A többi eshetőségben pedig szerepet játszik a pénz. XY rákölt egy rakat pénzt benzinre, te meg ingyen akarsz utazgatni.

2014. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van.en senkit nem zavarnek szandekosan.es nem feltetlenul egy csaladi nyaralas kozepebe akarok belecsoppenni.azert irtam h kamionosok.sok fajta ember van.es egy kamionosnak aki ugyis oda megy es nem o fuzeti az uzemanyagot semmiseg ez a "kis segitseg".mivel 5 honapja nem lattam a baratnom nem adom fel mig nem talalok valakit aki elvisz !
2014. aug. 23. 14:39
 10/15 anonim válasza:
Akkor most jol megtanultad hogy a repulohoz menj ki 3 oraval korabban :)
2014. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!