Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy még messze van,...

Tudom, hogy még messze van, de szerintetek megérdemlek egy iPhone4S-t ballagásra?

Figyelt kérdés

7 éven át kitűnő voltam, és 8.ban is az szeretnék lenni.

15 éves leszek amikor ballagok, és lány vagyok.

Rokonaim és a szüleim dobnák rá össze a pénzt


2014. szept. 14. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem, én nem vennék ilyen telefont a gyerekemnek akkor sem, ha megérdemelné. Fölösleges pénzkidobás valami trendi sz_ra. Inkább kérj értelmes dolgokat, mert az iphone NEM az. Ne követelőzz, nem te keresed rá a pénzt. Ha már össze kell dobni, egyértelmű, hogy nem engedhetitek meg magatoknak, szóval még egyszer tanácsolom: kérj értelmesebbet, mint egy iphonet.
2014. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem egy 4s-t érdemel az hanem egy 6 ot vagy minimum 5-5s-t.
2014. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Minek kell neked??? Mire használnád vagánykodnál vele vagy beszélgetni facebookolni bár mejik telefonon birsz ieneket csinálni felesleges pénz ki dobás
2014. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, légszíves, ameddig képtelen vagy normálisan írni, ne oszd az észt. Köszi. Egyébként igazad van.
2014. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
kérdező: akik lebeszélnek róla azért teszik mert nekik nem lehet ilyen drága telefonjuk, irigyek rád, ne foglalkozz velük, szép ajándék lesz
2014. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nos, mint mondtam, ha a rokonok szedik össze rá a pénzt, akkor ők nem engedhetik meg. Feleslegesen nem dobok ki pénzt, főleg egy 15 éves gyerekre, akinek a divat miatt valami hülyeség kell. Szóval, kedves válaszoló, te sem lehetsz túl idős. Nem anyádnak tanulsz, hogy jutalom jár érte, hanem magadnak és az a jutalmad, hogy nem kell utcát söpörnöd. Talán később rájössz magadtól is.
2014. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább olyan dolgot érdemelsz, amire szükséged is van. én nem azért mondom, nekem is volt iPhone-om, 4S is, az már eléggé lejárt, iPhone hosszútávra jó, ez pedig 1-2 év nagyon jó indulattal, és már nem igazán fog tökéletes lenni, főleg nem a 8 gigás, akárki akármit mond. az 5S vagy 6 meg szerintem sok egy 15 évesnek, még ha megérdemli, akkor is. én ballagásomra egy laptopot kaptam, plusz egy kis pénzt megelőlegezve később a jogsimat, amit meg is csináltam azóta :) szóval nem tudom...én valami maradandóbbat ajánlanék...
2014. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem vagyok irigy mert nem is kell nem érdemled meg nincs értelme vegyél hasznosabat amit többet használsz pld:ékszer

Most csak egy példa volt de te tudod mert hülyeség olyanra kőlteni 160 200 ezreket de nem éri meg pénz ki dobás

2014. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!