Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor érdemes iPhone 5S-t venni?

Mikor érdemes iPhone 5S-t venni?

Figyelt kérdés

Mikor fog lejjebb menni az ára? Használatát vennék,es 32gb-sat, mikor fog csökkeni az ára (tudom pontosan nem lehet megmondani) és nagyjából mennyit?

Mikor fog kb annyit hogy egy most 160ezer forintba kerülő 32gb-os helyett 160ezerert tudjak venni egy 64gb-sat?



2014. szept. 14. 22:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
5%
semmikor, ár/érték arányban nagyon rosszak az iphoneok.
2014. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kiváncsi,tudom milyenek az iPhone-ok,drágák de jók is!
2014. szept. 14. 23:00
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Ha használtat veszel, mégis honnét tudjuk?! Más az ára egy kicsit törött, több, mint egy éve használt és egy 1 hónapja használt, tökéletes állapotban lévőnek is, mégis "használt" mind a kettő.

Egyébként lassan megy az új iPhonok ára is, mert mindig vannak akik veszik a régebbi modelleket.


Egyébként tényleg többet kapnál ugyanannyi pénzért, ha kibírnád, hogy nincs egy alma logó a készüléked hátoldalán. Az iPhonok túlárazottak, és közel sem érnek annyit amennyibe kerülnek.

2014. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
27%
En is épp most készülök 5st venni. Szerintem miután kijön a 6,szoval szeptember 19e utan biztosan lefelé megy majd az ara. Melyik szín mellett döntöttel?
2014. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez nem arról szól hogy alma logó van rajta, hanem en ezt szeretem használni,ezt szoktam meg,volt mar androidom,lumiám bőven,de NEM jöttek be . Nem az a fajta vagyok aki kiáll a Moszkva tér közepére es elkezd ordítani hogy: búzák,iPhone 5S-em van.

Ezüst melett döntöttem

2014. szept. 14. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

ha lehetne venni ennyiért jobbat mint az iphone mindenki azt venné

de nem lehet

nincs

nem azért veszik mert apple, hanem mert k.jó

2014. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Mi benne a jó?
2014. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

nem azért veszik mert apple, hanem mert k.jó

reszben igaz, de mivel magyarazod a sok iKlonos pistiket?

2014. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Azzal hogy buták, ennyi,
2014. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

nem értem, mit kell ezen veszekedni...gondolom nem 13 évesek vagytok, akkor minek gyerekesen viselkedni...kérdező leírta, azért venne iPhone-t, mert AZ JÖN BE NEKI, tehát számára az iOS nyújtja a legtöbbet, hiába mondod, hogy ennyi pénzért sokkal nagyobb tudású telefont kapsz...na de mégis mivel tud többet? ugyanolyan okostelefon, ugyanazt lehet az összessel megcsinálni, csak más rendszer más módon működik. ennyi.


az, hogy mikor fog lemenni az ára, arra még várhatsz legalább egy fél évet. eddig is 130-150ezer között volt a használt ára. most levitték az új árát 185ezerre...nem befolyásol semmit...ha 160ezerre levitték volna, akkor biztos, hogy a használtak ára is egy 10-20ezerrel csökkenne elég gyorsan, de nincs így.

2014. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!