Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vennétek?

Milyen mobiltelefont vennétek?

Figyelt kérdés
Mobiltelefont szeretnék vásárolni, lehetőleg samsungot és árilag ne haladja meg az 50.000 Ft-ot. Csupán annyi lenne az elvárásom, hogy ne lassuljon le pár hónap alatt... Elég tanácstalan vagyok telefonok terén szóval nagy segítség lenne ha adnátok pár tippet esetleg véleményeket, tapasztalatokat osztanátok meg! :) Előre is köszönöm! :)

2014. szept. 15. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Galaxy Ace 3 LTE
2014. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én ajánlani nem tudok, de leírom az én tapasztalatomat a Samsung telefonommal.

Nekem S3 minim volt, 1 évig használtam. Kb. fél év után kezdett belassulni, lefagyni, az ébresztője nem volt pontos (vagy csak egyet csippant, vagy más időpontban szólalt meg). A térerő gyakran eltűnt rajta (sem telefonálni, sem netezni nem lehetett vele).

Lehet, hogy nem önmagában a telefon volt a rossz, hanem a telefon + az android kombó, de az biztos, hogy soha többet android és soha többet samsung.

2014. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az a legjobb párosítás.
2014. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy van, akinek az a legjobb párosítás, de ha valóban az, akkor indokold is meg, mert az talán hasznos tud lenni a kérdezőnek, míg az idevetett mondatod nem igazán...


Én leírtam, hogy ez az én tapasztalatom, senkire sem akarom ráerőszakolni az igazamat.

2014. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ace 3 nal jobb : Lg F6 ( 45k korul van ) vagy Huawei Ascend G6 ( 50k korul van )
2014. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az F6 és a G6 valóban jobb, de drágábbak is mint az Ace 3.
2014. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, Hogy ne lassuljon le pár hónap alatt akkor ne Samsungot vegyél.
2014. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: +1 a véleményedhez
2014. szept. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!