Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van akai grory...

Valakinek van akai grory g3-as teloja?

Figyelt kérdés
ha igen akkor mi a véleményetek róla ? nekem akai glory g3-am van ma két napos és ha használom egyszer bemelegedik elöl a kamernál fent .. meg merül a barátom szerint csak a net huzza le nagyon .. ha mindennap töltenem kell a telefont akkor nem fog tönre menni ? ( a netet ha nem használom ki van kapcsolva de máris feloldom ak le vesz egy százalékot mit csináljak ?? este raktam fel töltöre reggel vettem le de 12 orát fel kéne raknom hogy kisüssem nem ? akkor nem fog ennyire merülni ? segitsetek .nem tudom mit csináljak nem akkarom hogy tönkre menjen :/

2014. szept. 15. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha tönkremenne, hidd el. És tönkre is fog... Az akksival kapcsolatban meg teljes nyugalommal használd a keresőt, húszmilliószor le volt már írba minden baromságodra a válasz.
2014. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat orulnek neki ha nem menne tonkre es nem is fog remelem
2014. szept. 16. 06:49
 3/3 anonim válasza:
Mi a helyzet a telóddal? :) Nekem 3 hónapja van ugyanilyen telóm, soha semmi gondom nem volt vele és az akksija is nagyon sokáig bírja, nem is melegszik...
2015. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!