Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel one touch m pop 5020X...

Alcatel one touch m pop 5020X típusú telefonom van, amivel USB-n keresztüli csatlakozásnál akadt probléma- Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés
Mikor csatlakoztatom a telefont, szokás szerint kirak nekem egy Cserélhető lemez(G)-t, és nem olyan lehetőséget, hogy PL mappa megnyitása, vagy ilyenek... Zenéket sem tudok rá rakni, és normálisan az összes képet sem tudom róla leszedni, és nyomni akarok egy hard resetet már mert tetűlassú :D már töltöttem le hozzá Alcatel officesuit-t is, de nem jelzi, hogy a készülék csatlakoztatva van a számítógéphez... valahogy ezt meg kelleneoldanom. valakinek már volt ehhez hasonló problémája? tudnátok segíteni?

#probléma #USB #Alcatel 5020x
2014. szept. 16. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Alcatel PC Suite a barátod

2014. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

A leírásban megemlítettem, hogy nem ismeri fel, hogy csatlakoztatva van a készülékem a számítógéphez!

2014. szept. 16. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
kapcsold be az USD debuggingot
2014. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is megvolt.. :/
2014. szept. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!