Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Touch S telefonom...

Telenor One Touch S telefonom nem kapcsol be. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval, ma újra akartam indítani a telefont, mert kissé fagyogatott, meg laggolt, az újraindítás mindig segített rajta. Kikapcsoltam, majd vissza akartam kapcsolni, csak miközben hosszam nyomtam a bekapcsoló gombot, nem vettem észre, hogy a hangerő fel gombot is nyomtam (mivel a telefonom szilikon tokban van, és a bekapcs gomot elé nehezen lehet lenyomni). Behozza a Telenor logót, de nem bootol be, hanem egy nyitott hasú Android figurát hoz be, ami felett egy piros háromszög van, benne egy "!" jellel. Kiveszem az akksit, visszateszem, bekapcsolom (ezúttal nem nyomom a hangerő fel gombot), bejön a Telenor logó, majd megint ez az Android figura. Azonban ha hangerő le+ bekapcs gombot nyomom, akkor meg csak a Telenor logó jön be, és ott áll, semmit nem csinál. Valahogy meg lehet oldani, hogy újra működőképes legyen, vagy inkább a szerviz?

2013. szept. 29. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!