Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalat HTC Desire X...

Mi a tapasztalat HTC Desire X telcsiről? Mi van akkor ha nekem mini simem van, erre meg normált írnak? Kell számcsere?

Figyelt kérdés

#HTC_DesireX
2014. szept. 16. 19:22
 1/4 A kérdező kommentje:
A fenti HTC és a Sony Xperia M Dual C2005 között vacillálok.. Javaslat, esetleg saját tapasztalatból? :))
2014. szept. 16. 19:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell.Mindössze egy keret kell hozzá.Vannak olyan sim-ek ahol a micro és a normál között annyi a különbség hogy normál ként veszed,de ha micro ként akarod használni csak ki kell pattintani egy keretből.Ez a keret kell neked.


A telókról.

Ha kilyelzőt nézzük egyik sem igazán acélos,de a HTC S-LCD-je egy kicsivel jobb.Kér hogy a Sony nem kepta meg a bravia engine képjavítást,de még akkor is elmaradnának egy ips-től


Hardver.

It a sony viszi a prímet.A proci majdnem ugyanaz,bár a htc egy picit jobb,de mind a grafikus gyorsító és a ram jobb.Tehát sony.Vannak akiknek a 768Mb kevés (szerintem az is elég lehet),de a sony 1Gb-je szinte mindenre elég.


Kamera.

Hát ebben egyik sem tör az élre.

Exta beállításokban a sony jobban teljesít csak úgy mint a videó és fényképekben,de nagyon hasznos hogy a htc fel van szerelve F2.0 optikával és BSI szenzorral amik miatt este gyönyörű képeket lehet lőni.

Videó tekintetében sony 1280x720 htc 800x600.

Bár a htc hardveresen elbírná még a hd videókat is és szerintem softveresen van is rá megoldás.

Ezért inkább kamerában a htc-t mondanám jobbnak.


Tapasztalati véleményeket nem akarok írni mert akkor estig itt ülnék.Amit tudni kell,hogy mindtét telefonnak vannak gyermek betegségei(FŐLEG A SONY NAK),de ezek többé kevésbé orvosolhatóak egyedi rom telepítésével,de ez a mobilarena fórumon pontos információk vannak.


Mindent egybe vetve a sony jobbnak tűnik,de papíron általában ez mindig így van a sonyknál.

Papíron a Sony telefonok mindig erősek,de szinte mindig kiderül hogy a valóságban ez nem így van.Itt is ez a hejzet. A HTC használhatóbb mint a Sony!

A jobban optimalizált htc gyári softverből többet ki lehet hozni.(sz rból várat nem lehet építeni,mert sz rvár lessz)

Persze nem ennyire vészes a helyzet,de attól még így van.

2014. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát, ha nem csak papíron szeretnék jó (jobb) telefont akkor HTC X?

Sonynál pl az M2 is csak leírva jobb?

2014. szept. 18. 07:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Az m2 az más kategória. (akar lenni)

De nekem az hogy csak 800x600-as videófelbontásra képes az nagyon árulkodik valamiről.

2014. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!