Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Klónt telefont vettem, van...

Klónt telefont vettem, van megoldás?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy mobiltelefont 40ezerért. Utánvéttel lett küldve, átvettem, kibontottam, láttam hogy klón. Jeleztem az eladónak, aki hitetlenkedett, hogy ő nem ért hozzá, ő eredetiként vette. Azt írta visszaveszi, ha leviszem személyesen hozzá. Én nem szeretnék ilyen messzire leutazni, tehetek büntető feljelentést, fognak vele foglalkozni, visszakapom a pénzem ? Foglalkozik vele egyátalán a rendőrség ?

2014. szept. 17. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
mi lenne az ok amiért feljelented? az hogy te nem akarod visszavinni? vagy mi?
2014. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amúgy sem írtatok semmilyen papírt róla, szóval tökmind1. lemenni tényleg felesleges...biztos, hogy oda se menne, és potyára mennél oda. jópárezerszer ki volt már hangsúlyozva, hogy elektronikai cuccot csak személyesen szabad venni, mert aki szeretne, az így úgyis átbasz...ez így most egy 40ezer Ft-os tanulópénz.
2014. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Legalább olyan klónt vettél 40k-ért, amiből az eredeti is 40k körül lett volna, vagy pl S5 klón, amiből az eredeti amúgy 4-5x ennyi lenne?
2014. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor semmit sem tehetek ? A rendőrség foglalkozik egyátalán az üggyel ?
2014. szept. 18. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
de mi az ügy? meg tudod fogalmazni?
2014. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha azt írta, hogy visszaveszi, akkor nem feltétlen átverés. Ha neked nem ér meg 40000Ft-ot egy akár 10000-es utazás, akkor bukod a 40000-et. A rendőrség nem fog foglalkozni vele addig, amíg az eladó együttműködik veled.
2014. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Az ügy az, hogy eredeti helyett klónt kaptam. Nem akarom elhinni, hogy a pénzemért nekem kell utazgatnom több száz kilómétert, amikor én lettem átverve :(
2014. szept. 18. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:
nem voltál elég körültekintő, mindenkit átvernek egyszer de utána okosabb lesz, ennyit megér nem? vidd le neki és jó alaposan ba++d pofán
2014. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem megoldás szerintem. Éppenséggel lehet egy 120kilós állat is, vagy jöhet többedmagával, vagy egyszerüen feljelentene ha pofon ba.nám :) Nem szeretem az ilyen megoldásokat!
2014. szept. 18. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor elfelejtheted a pénzt :D de mondom, tuti lehívna potyára, és ott sem lesz :D ki az a hülye, aki valakit átver egy hamis telefonnal, utána még segítőkészen azt mondja, hogy persze, visszaadja a pénzed, csak vidd vissza személyesen...:D megrövidítene még egy 10essel. azt a pénzt te már nem látod. naponta legalább 4-5 ilyen embert átvernek, aki azt hiszi, hogy a postán jó ötlet zsákbamacskát venni.
2014. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!