Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-omon csak akkor...

Az iPhone-omon csak akkor tudom meg, hogy SMS-t vagy iMessage-t küldök, ha már elküldtem?

Figyelt kérdés
Ha nekem és a másiknak is be van kapcsolva a net egyidőben akkor oké, hogy iMessage-t küld. Ha neki nem iPhone-ja van, akkor mindig SMS-t küld érthető okok miatt. De mi van akkor, ha nekem be van kapcsolva a net, de az ő iPhone-ja éppen nem csatlakozott a nethez? Akkor iMessage-t kap és elolvassa később vagy SMS-t kap? Csak mert nekem ugye az egyik ingyenes, a másik nem.

2014. szept. 18. 11:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Oké, megvan. Azt eddig is tudtam, hogy az SMS zöld, az iMessage kék. De akkor ha kiválasztom a nevet rögtön az is már olyan színnel jelenik meg, így tudom, mit fogok küldeni. És csak akkor kék, ha ő is neten van. Ha iPhone-ja van, de nincs a neten, akkor zöld, vagyis SMS-t fogok neki küldeni.
2014. szept. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!