Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért latja az üzeneteimet?

Miért latja az üzeneteimet?

Figyelt kérdés
Anyukám mostani telefonja régebben az enyém volt (iPhone 5c) ezért ugye az én gépemen lett csinálva vele minden és mivel most új telefonom van megkapja azokat az SMS-eket amiket iMessage-n küldök az én kontaktjaimból valakinek. Hogyan tudnám visszaállítani?

2014. szept. 18. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
le kell resetelni a telót (alaphelyzetbe állítani a beállításokban), vagy nem tudsz esetleg kijelentkezni az imessageből?
2014. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, vagy kapcsold ki az iMessage-et, vagy a későbbi gondok miatt mégjobb lenne, ha az egész Apple ID-ból kilépnél, és csinálnál egy teljesen újat arra...
2014. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azon már nem az én Apple ID-mal van bejelentkezve, hanem az övével, az iCloud is már at lett állítva és a FaceTime-nál is minden, de megpróbálom kikapcsolni a másikon az iMessage-t:) köszi a válaszokat
2014. szept. 19. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!