Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az előfizetéses...

Elhagytam az előfizetéses telefonomat! (T-mobile) Tiszta ideg vagyok! Ilyenkor mi a teendő? Illetve adnak egy másik kártyát ugyanazzal a számmal?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze. Előkeresed a szerződést, bemész egy T-mobilhoz vagy felhívod és letiltatod, mert így elég nagy számlát tudnak csinálni. nekem cigányok lopták el 40e Ft-ba volt.


Legyártják ugyanazt a SIM-et, amid volt. De jó sok ezresedbe lesz.

2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyiért adnak új simet? Illetve a szerződés nincsen nálam. Jelenleg Budapesten "lakok" az iskola miatt, a lakóhelyem meg 220 km-re van.
2014. szept. 19. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
néhány ezres az a jó sok :D de amúgy igen, bemész, mondod, hogy ez történt, és kérnél egy új simkártyát ugyanazzal a számmal...telefont érdemes inkább letiltani, az abban lévő kártya automatikusan érvénytelen lesz, amint azt a számot egy másik sim kártyához aktiválják, de ezt úgyis elmondják majd.
2014. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kártyát egyébként se tudják használni. Ki van kapcsolva a telefon és pin kód van rajta... Még este megnézem a helyen, ahol este voltunk. Ha nem lesz meg utána letiltatom mind a kettőt.
2014. szept. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!