Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Két gázszámlát kaptam, az...

Két gázszámlát kaptam, az egyik egy hónapot foglal magába, a másik pedig egy napot. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám az, hogy kaptam két számlát, de az egyik irreálisan magas (egy nap alatt több mint 160000-es fogyasztás). Az egyiken becsült, a másikon pedig diktált érték van. Ugye nem kell mindkettőt befizetnem?

2014. jún. 8. 23:37
 1/6 kata kata ***** válasza:
Ügyfélszolgálat személyesen.Még a befizetési határidő lejárta előtt.
2014. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
75%
Én telefonon csinálnám, akkor lesz bizonyíték is (a hangfelvétel). Meg mert lusta is vagyok :)
2014. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. :)

Egyébként az óraállásom jóval az alatt van, mint amit a papíron feltüntetnek.

2014. jún. 9. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk olyankor szokott ilyen nagy összeg kijönni, ha elfelejtjük bediktálni az óraállást valamelyik hónapban és valami becslés alapján számláznak. Nem tudom milyen elszámolásban, milyen szolgáltatónál vagytok, egyeztetni kell velük mást első körben nem lehet csinálni.
2014. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos nem emlékszem, hogy voltak-e Főgázosok leolvasni a mérőórát tavaly. Azt tudom, hogy a Tigáztól jött valaki záróértéket olvasni.
2017. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezt nem ide akartam.. :D
2017. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!