Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 8-cal probléma? Bővebben lent

IOS 8-cal probléma? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 5S készülékem és pár napja frissítettem rajta a szoftvert 7.1.2-esről 8.0-sra. Az lenne vele eddig csak a probléma, hogyha jön egy üzenetem Messengeren, vagy bármilyen értesítést kiír az állapotsávban, azt nem lehet többé "legyintéssel" eltüntetni, hanem mintha befagyna az a rész, ott marad az üzenet kis "sávja", ami elég zavaró, mert mondjuk nem tudok egy visszát ütni, sőt az egész felső sávot eltakarja. Mit tehetnék vele? Nem lehet ezt valahogy megoldani? És miért lehet?

2014. szept. 19. 17:45
 1/4 anonim válasza:
Ezt sajnos én is tapasztaltam. Csak úgy tudtam eltüntetni,hogy megnyomtam 2x a gombot, mintha be akarnám zárni csak ezesetben nem tettem ezt meg hanem, ugyanúgy visszaléptem a Messengerbe és így eltűnt. Remélem érthetően sikerült elmagyaráznom.
2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pont ugyanígy lehet csak eltüntetni, de az a baj, hogy még csak azt sem tudom, ez egy direkt beletett funkció, vagy hiba...
2014. szept. 19. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Tiszta bug a szoftver.

Várjatok frissítésre. Elvileg hamarosan jön.

2014. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :( Hát, ez az egyetlen, amit tehetünk...
2014. okt. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!