Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 nem töltődik...

Samsung Galaxy S4 nem töltődik a töltőről, csak a PC USB portjáról. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S4-es telefonom (GT-I9505) pár napja nem hajlandó töltődni töltőről, csak a laptop USB portjáról.

Több különböző mikró-USB-s töltővel próbáltam, mindegyikkel ugyanez a helyzet:

- bekapcsolt telefon esetében egyszerűen nem indul el a töltési folyamat,

- kikapcsolt telefon esetében miután bedugom a töltőt, elkezd másodpercenként egyet-egyet rezegni, a végtelenségig - pontosabban: amíg ki nem húzom a töltőt.


A PC (laptop) USB portjára csatlakoztatva viszont azonnal beindult a töltési folyamat, ahogy kell.


Tehát még egyszer: NEM a töltő a hibás, és NEM az USB kábel a hibás.


Kérdéseim:

Valaki tapasztalt már ilyet?

Mi okozhatja ezt?

Tudtok-e javasolni valamilyen megoldást? (Lehetőleg a telefon USB moduljának a cseréje nélkül - azt utolsó lehetőségnek tartogatnám.)


A válaszokat előre is köszönöm.

(A konstruktív válaszokért megy a zöld, a destruktív válaszokért a piros.)



2014. szept. 19. 21:45
1 2
 1/13 Come back ***** válasza:
2014. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Come back ***** válasza:
2014. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos ezek nem oldották meg eddig a problémát, illetve ezeket korábban nekem is feldobta a Google. Mindazonáltal ment a zöld mindkét válaszolónak.


Várom a további válaszokat is.

2014. szept. 20. 22:18
 4/13 Come back ***** válasza:
Sajnos más megoldás nincs, mint modul csere.
2014. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Come back ***** válasza:

Itt tedd fel a kérdést:

[link]

2014. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, kirakom oda is.


ÚJ FEJLEMÉNY: Tegnap éjjel óta már a PC USB-jéről sem tölt, azaz konkrétan egyáltalán nem tölt semmiről. Jól le is merült ennek következtében, most csak levélnehezékként bír funkcionálni. Illetve még idegi stimulánsként is nagyon hatásosan.

2014. szept. 22. 02:38
 7/13 Come back ***** válasza:
Ez kétségkívül a telefon USB moduljának a cseréje lesz.
2014. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ide írom, mi történt azóta, hátha másnak segít majd hasonló helyzetben:


Körülbelül egy hétig nem használtam a telefont, vártam a cserealkatrész megérkezésére. Próbaképpen egy hét után beleraktam az akksit, rádugtam a töltőt, és most (harmadik napja) töltődik, működik. Töltőről is.

Tehát úgy tűnik, (egyelőre) megoldotta a problémát a többnapos pihentetés.

2014. okt. 1. 21:44
 9/13 anonim válasza:
Ugyanez ez történt anno a Huawei tabletemmel, annak is csak az idő segített, aztán most a Samsung Galaxy S3 minim is elkezdte. Nagyon boldog vagyok. Remélem idővel ez is megjavul, de azért jó lenne tudni, hogy mi okozza.
2015. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Rájött már valaki azóta a problémára?

Most nekem is ugyan ez a gondom.

ugyanúgy s4-el.

2016. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!