Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kel uj romot rakni a...

Hogyan kel uj romot rakni a Sony xperia Z1 telefonomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segitségre lenne szükségem. Vettem a minap egy xperia Z1 telefont külföldről (használtan). Egy gondom van vele,hogy orange szolgáltatós. Mikor kapcsol be akkor is kijön az orange ikonja. Én ezt elszeretném tüntetni, illetve eredeti gyári szoftvert szeretnék rakni rá.(nem főzött romot). Garancia már nincs rá, ugyhogy nem gond.


Ebben tudtok segiteni, hogy pontosan, hogyan kell, illetve lehet e official romot szerezni rá.


Abban kellene segiteni,h ha lehetséges, hogy hogyan kell felrakni illetve honnan lehet letölteni a hozzá való fájlokat programokat. A flashtool már meg van.


A segitségetekért nagyon hálás lennék.



2014. szept. 20. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Sony xperia Z1 (C6903) Android: 4.4.4, Buildszám: 14.4.A.0108
2014. szept. 20. 12:04
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kérdezd meg tuti segítenek.

Ha mégsem akkor szólj,mert én segítek csak utána kellnnéznem.

2014. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok. Nagyon köszönöm.
2014. szept. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!