Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy a Samsung...

Az igaz, hogy a Samsung kezelőfelülete, a TouchWiz nagyon lassúvá teszi a telefonokat?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen azt olvasom, hogy a Samsung mobiloknak az a legnagyobb hátrányuk, hogy a TouchWiz felület fut rajtuk. Ez mennyire igaz? Mert én egy Samsung Galaxy Core LTE-t akarok venni, mert nagyon megtetszett a telefon, de így elbizonytalanodtam, mivel azon is a TouchWiz felülete dolgozik. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. szept. 20. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Ez így ahogy van fatális baromság.Csak ésszel kell használni a telót és akkor nem lesz lassú.
2014. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Ha lassú lenne akkor a Samsung nem lenne piacvezető.
2014. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz, és ezek szerint megfogom venni a telefont. Én mindig is csak a Play Áruházból töltök le dolgokat, és egy nap többször is leállítom a háttérben futó alkalmazásokat a jelenlegi telefomon:)
2014. szept. 20. 20:49
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem vetted még meg akkor én gyorsan lebészélnélek a samsungról.

Egy ideig ellleszel vele de aztán elkezd majd olyanokat csinálni h befagy meg laáll egy app meg hasonló dolgok.

Én androidról átváltotam windowsphonera és nem bántam meg.

Ilyen árban szerintem már kapsz egy nokia lumia 820at vagy ha azt nem akkor egy lumia 625öt esetleg 720at.

Remélem segítettem.

2014. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

lassú a touchwiz, tegyél mellé egy nexust és látni fogod

a samsungok szoftveresen nagyon fosok

2014. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Mondja aki még csak reklámban látott Samsungot.
2014. szept. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Ez igaz. A touchwiz egy rakás szar.

Ahogyan korában mondták, tegyél mellé egy nexust, vagy xiaomit(miuit) vagy egy oneplus onet (eleve szintiszta cyanogen mod szoftverrel) és látni fogod hogy milyen ótvar a TouchWiz

2014. szept. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy csupasz minden (szó szerint minden)extrától,funkciótól megfosztott kezelőfelület jó hogy gyorsabb de kb. a hajára kenheti ha egyszer ez hazavágja a felhasználói élményt.Amibe a Samsung az élen jár(csak úgy mellesleg megemlítem)
2014. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha volt már valakinek Samsungja, kérem írja le a tapasztalatait hogy ne csak ketten küzdjünk a tudatlansággal. Köszönöm.
2014. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
utolsó. én a gyakorinn mindenütt azt olvasom, hogy te mindenütt a samsungokat ajánlod. de miért? fanboy vagy?
2014. szept. 22. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!