Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MI EZ? Szolgáltatás is lehet?

MI EZ? Szolgáltatás is lehet?

Figyelt kérdés
ma délután hívtam egy franciaországban lévő rokonomat magyar számon, és aztán megcsörgetett, hogy tudjam azt a számát is (33-mal kezdődött. ) aztán 6 óra fele hívott egy 41-el kezdő 9-10 perc után egy ismeretlen majd egy 44-el kezdődő szám, és azóta kb.10 percenként ebben a sorrendben hív! Miért van ez vagy mi a franc ez?! Mert eddig nem vettem fel, hogy ne fogyasszon, most kikapcsoltam, de reggelre kell ezért később vissza kapcsolom, és ha tovább hívogat felveszem, de elküldöm melegebb éghajlatra, bármi is legyen ez!

2014. szept. 20. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És még mindig hív,mit csináljak??
2014. szept. 20. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mert eddig nem vettem fel, hogy ne fogyasszon"

Mit, áramot ne fogyasszon okoska? Mert az internet intelligencs közönsége még mindig adós a "felvettem és leszívta a pénzem" eset hiteles dokumentálásával :))

2014. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A +44-el kezdődő az Egyesült Királyságból hívott, a +41-el kezdődő meg Svájcból.


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak nem egyszer külföldi számról, haver jajgatott, hogy leveszi a pénzed ne vedd fel...

De amikor tájékoztattam róla, hogy az egyik egy ukrán, a másik meg spanyol országhívó szám, még neki állt feljebb...

Szóval szimplán külföldi szám, nem kell megijedni.

2014. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!