Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 tulajdonosok...

Samsung Galaxy S4 tulajdonosokat kérdezném, néztem hivatalos leírást, használói leírást az akkumulátor élettartamáról. Mennyi ideig használható normál használat mellett?

Figyelt kérdés
Pl egy átlag nap nekem azt jelentené, három-négy órát legalább használom, netezésre telefonálásra, zenehallgatásra, játékra.
2014. szept. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkumulátor a gyenge pontja, sajnos. Egy napot bír ki, ha csak telefonálásra, sms-re használom. Facebookozás+napi telefon, stb esetén kb. 8-12 órát bír. Van rajta energia takarékos mód, de szerintem semmit nem ér, nekem ugyanúgy lemerül akkor is. Viszont ha nem telefonálok,sms sincsen, csak áll magában, kevés fénynél, 2 napot is kibír.(hétvégén otthon hagytam, mire mentem, még volt benne 22%-os töltöttség.)
2014. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában egy napig használható, ha megy a mobilnet, wifi.


Ha ez nem elég számodra, kapható hozzá több extra akkus megoldás is:

- dupla kapacitású akku, alternatív, domborodó hátfallal (ettől vastag lesz a telefon és furcsa formájú;

- plusz akkus tok, amibe belecsúsztatod az egész készüléket (ettől is vastagabb lesz, meg hosszabb is kicsit, de nem olyan ronda);

- simán egy plusz akksi, amihez jár egy tartódoboz beépített töltővel, ez esetben cserélgetni kell az akkut.

2014. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen a hivatalos tesztek ezek szerint kb annyit is érnek amire gondolok. Tetszetős, telefon, de kicsit megbízhatóbb okostelefont veszek akkor inkább. Az aksikat én is néztem, de ha lenne olyan erősebb aksi amihez nem kell külön hátlap akkor még így is megvenném. Nem jön be túlzottan az új hátlappal.
2014. szept. 20. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az aksikat én is néztem, de ha lenne olyan erősebb aksi amihez nem kell külön hátlap akkor még így is megvenném. Nem jön be túlzottan az új hátlappal."


Hát, nem biztos, hogy ilyen téren bármelyik hasonló tudású és vékonyságú telefon tovább bírja, mint az S4-es.

Van hozzá normál méretű nagyobb akksi, de az csak keveset ad hozzá. A gyári 2600 mAh-ás, ezekből meg a legnagyobb talán 3000-3200 mAh.


Ja, vannak még ilyen kis dizájnos, táskában vagy akár zsebben is hordható külső akksik, power bankek, amiket simán megtankolsz USB-ről, aztán ha fogy a szufla a telefonodból, rádugod simán a töltőcsatlakozójára. Így:

[link]


Vagy ha szoktál járni McDonald’sba, ott tudod tölteni vezeték nélkül is, csak egy kis alkatrész kell hozzá, egy Qi wireless receiver.

2014. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Az S4 egy vicc.

110 ezerért dobálják, amiért már van LG G2, Nexus 5, Xiaomi Mi3.

Ezeknek a hardvere sokkal jobb mint az S4-nek

2014. szept. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!