Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes netről telefont...

Érdemes netről telefont rendelni? Nem gyanús, hogy feleannyiba kerül, mint mondjuk egy szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

Nem külföldi honlapokról, hanem hazai honlapokról rendelném.

Több is kínál pl. Lumiákat (520) 20e-ért, ami nekem kicsit gyanús.


2014. szept. 21. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Normális dolog. Csak a hülyék vesznek szolgáltatónál mobilt.
2014. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

#1 A hozzászólásod csak téged minősít...

Példa: 130E Ft-ért vegyek meg egy telefont, csak mert független, vagy ugyanazt a 130E Ft-os telefont megkapom 0 Ft ért? mivel egyetlen szolgáltatónál van számom, előfizetésem és váltani nem akarok mert abszolút meg vagyok elégedve velük, így ennek fényében csak azt tudom mondani, hogy attól, hogy te nem vagy megelégedve a szolgáltatókkal, más miért lenne hülye? Bezzeg a hazai szolgáltatók SIM kártyáit használod... Ilyen erővel te is elég hülye vagy...

2014. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amit kártyafüggetlenül megveszel pl 80ezerért azt a szolgáltatónál minimum 100ért kapod meg,plusz nem biztos hogy olyan előfizetést választasz hozzá ami elég neked,hanem ami "hozzá jár". Aki egyszer utána számol és nem telefonál nonstop az soha többet nem vesz szolgáltatós telefont.
2014. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Csak a szolgálttófüggetlen mobilokat érdemes venni
2014. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve az előfizetésekkel kapcsolatban ;)

Olyan csomagot választasz hozzá, amilyet szeretnél, csak akkor a készülék ára változik... Ha valamit nem tudsz jól, akkor ne vezesd félre az embereket!

Az, meg hogy ki hol veszi a telóját, azt nem ti fogjátok eldönteni ;)

"Amit kártyafüggetlenül megveszel pl 80ezerért azt a szolgáltatónál minimum 100ért kapod meg" Ez meg pláne hogy nem igaz, a példa, amit írtam, az a saját példám volt. Semmilyen tarifacsomagváltáshoz nem volt kötve, ugyanabban maradtam, amiben eddig voltam és nem kerül többe, mint ha függetlenül vettem volna meg...

2014. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#5-el teljes mértékben egyetértek!
2014. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elvakultsàg level 999.
2014. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Saavedro ***** válasza:
Kedves #5! Nagyon érdekes, hogy utánad mindig jön a 90%-os kolléga, aki természetesen mindig egyetért veled, akármit mondasz...
2014. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Saavedro ***** válasza:
(ja és persze ugyanazt a sémaszöveget írja...)
2014. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Csak egy példa a bekötött szeműeknek:

S4 mini üzletben 66-tól [link]

Tmobilnál Move M előfizetéssel 24 X 4090 = 97176

2014. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!