Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes netről telefont...

Érdemes netről telefont rendelni? Nem gyanús, hogy feleannyiba kerül, mint mondjuk egy szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

Nem külföldi honlapokról, hanem hazai honlapokról rendelném.

Több is kínál pl. Lumiákat (520) 20e-ért, ami nekem kicsit gyanús.


2014. szept. 21. 09:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#8, #9: Neked üldözési mániád van ;)

Attól, hogy valaki nem veled ért egyet, attól már mindenféle dolgot ki kell találni... Menj orvoshoz inkább ;)


#10: Z1 Compact 130000 Ft függetlenül, plusz ha van még egy előfizetésem, az plusz havonta x összeg, vagy ha feltöltőkártyás vagyok, legalább 3 havonta feltölteni, én pedig megkaptam 0 Ft-ért, 5500 Ft-os havídíjas csomagban, amiben korlátlanul beszélek.

Akkor melyik kisebb? Elvakultság...

2014. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát persze. Az egyszeri emberek ingyen kapnak 5ezres előfizetés mellé 100+ telefonokat.
2014. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja, igen, az árgépen is egy százas a Z1c-m, szóval nem mindegy tényleg, hogy mennyit fizetek... 100E+havidíj/feltöltés, vagy csak havonta 5500 és korlátlan...
2014. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Áruld már el melyik 5 ezres előfizetés mellé adnak ingyen z1-et?
2014. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vállalkozó, nincs cégem, nincs politikus ismerősöm, csak egyszerű alkalmazott vagyok és mégis megkaptam ebben a konstrukcióban. Ezért nem mindegy hogy mit hol veszel...
2014. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Z1c-t és a Telenornál. Mond neked valamit a bónuszprogram? Vagy a T-mobile-nál a KAP? Bár ha ennyire szolgáltatóellenes vagy, akkor felesleges belekezdeni magyarázni mi miért jó, mert úgysem fogadod el más véleményét.
2014. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Eddig még csak sületlenségeket írtál, hol a link?
2014. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerinted sületlenség, ha egy szolgáltató különböző kedvezményeket ad az eddigi ügyfeleinek? Meglátszik, hogy nem vagy valami tájékozott...

Telenornál Bónuszprogramban EGYEDI ajánlatokat kapsz, amit csak Te és az üzlet látja.

2014. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha egyedi ajánlat akkor a te eseted is egyedi. Attól még a pór nép annyiért kapja meg amennyiért az oldalukon látod. Úgy meg jóval drágábbra jön ki,mintha megvennéd függetlenül.
2014. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezért is jó egy szolgáltató!

Minnél több ideje vagy az ügyfelük, annál jobb ajánlatokat kapsz. Amikor elsőnek lettem előfizetéses, a hűségidő lejárta után már megkaptam 10E-ért egy 40ezres telefont... Pedig nem volt valami nagy forgalmam...

2014. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!