Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek, ami megfelel az alábbi kritériumoknak?

Figyelt kérdés
Milyen telefont ajánlotok ? Nagyjából böngészésre , zenehalgatásra , játékokra , illetve fényképezésre használnám . Ami fontos , hogy 4,7-5,00 incs között legyen . Samsungot nem nagyon szeretnék , mert jelenleg is olyan telefonom van , és hááát nem vagyok vele megelégedve (igaz , hogy már 2010 -es telefon ). Apple termékeket , sem nagyon nézegedtem , mert azt anyagilag nem tudnám megengedni magamnak . Akár még kínai gyártású telefonokat is mondhatok . (WayteQ Talk 5H is nézegettem , ami nekem megfelelne , csak túl nagy , és nem biztos , hogy a zsebembe elférne zenehalgatás közben )

2014. szept. 21. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a legfontosabb kritériumot hagytad le. Az árát. De mivel nem vagy egy igényes ember,ha kínait is elfogadnál ezért neked bármi jó lesz.
2014. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
esetleg valami nagykepernyos SONY de ha uj 2013-14-es samsungod lenne meg lennel vele elegedve hisz rengeteget fejlodot azota
2014. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!