Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor is töltést jelez, mikor...

Akkor is töltést jelez, mikor már kihúztam a töltőt. Miért?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy rezeg a telefonom.. Odamentem hozzá és azt jelezte, hogy ki be húzgálom a töltőt holott rá se volt dugva.. Mivel csitítani nem tudtam, felraktam töltőre (újraindítás után) és így szépen feltöltötte. Most levettem és még mindig azt jelzi, hogy töltőn van meg megint azt, hogy ki be húzgálom a töltőt de valójában közelébe sincs a töltő. Valaki valami tipp?

2014. szept. 21. 09:51
 1/4 anonim válasza:

Megnézted a csatlakozó aljzatot? Nem került be valami szennyeződés, ami kiváltaná ezt a problémát?


Kapcsold ki a telefont, vedd ki az akkumulátort és piszkáld meg de ÓVATOSAN, utána próbáld meg ismét.

2014. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a fura, hogy a probléma úgy kezdődött, hogy egy napja töltőt se látott a telefon. Csak este gondolt egyet az asztalon és elkezdett rezegni..
2014. szept. 21. 10:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Az aljzatba nem volt semmi.
2014. szept. 21. 10:19
 4/4 Jófej:D ***** válasza:
Nem érte víz a telefonon lévő csatlakozót?
2014. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!